Stages


Kom stage lopen bij Monte Rosa


Monte Rosa voorziet stageplaatsen voor 2de en 3de- jaars graduaats- en professionele bachelorsstudenten ( toegepaste jeugdcriminologie, orthopedagogie, Kinderen-Jongeren-Welzijn, Gezinswetenschappen, maatschappelijk werk,..).
Alle stages omvatten context-én leefgroepsbegeleiding.
Vragen vanuit andere opleidingsniveaus zijn minder evident, maar kunnen worden overwogen.

Al wat praktische info:


De teamvergadering gaan op volgende momenten door: Voor Deniz (Kessel-Lo) en De Vlieger (Deurne) is dit dinsdagvoormiddag, voor Denoek (Kessel-Lo) is dit maandagvoormiddag, voor de jongerengroep (Herent) en CBAW (Slick 87) is dit donderdagvoormiddag.
Stagemomenten zijn minstens 2 avonden per week en 2 weekends per maand (dagshiften) - schoolvakanties

Hier vind je alvast onze vragenlijst voor een stageplaats. Voor een stage neem je rechtstreeks contact op met onze groepen waarvan je hieronder de contactgegevens vindt:


Gemengde Jongerengroep in Herent

In Jongerengroep Herent zijn alle stageplaatsen ingevuld tot en met juni 2024


Teamcoördinator Jolien Lycke
jolien.lycke@monterosa.be
016/23 34 82.

Gemengde verticale leefgroep Denoek in Kessel-Lo

In Denoek Kessel-lo zijn alle stageplaatsen ingevuld tot en met juni 2024


Teamcoördinator a.i. Tess Wildemeersch
tess.wildemeersch@monterosa.be
016/ 52 55 95

Gemengde verticale leefgroep DeNiZ in Kessel-Lo:


Teamcoördinator Jonas De Veseleer
jonas.de.veseleer@monterosa.be
016/ 52 55 90

Studiowonen in Kessel-Lo Slick87

Voorlopig geen stageplaatsen beschikbaar in Slick87


Teamcoördinator Roger Van Meeuwen
roger.van.meeuwen@monterosa.be
016/52 55 85

Gemengde verticale leefgroep in Deurne De Vlieger

Voor stages werkt De Vlieger samen met de Plantijn- en de Karel de Grote Hogeschool

Teamcoördinator De Vlieger
joanne.schipper@monterosa.be
03/322 82 52 – 0491/34 80 13

Stages master(stafmedewerker)


Masterstage psychologie en orthopedagogiek
Barbara Walgrave
barbara.walgrave@monterosa.be
016/ 52 55 82

Stages logistiek en technische dienst


Teamcoördinator Peter Bosmans
peter.bosmans@monterosa.be
016/52.55.87