Stage in Monte Rosa 

 

Heeft u zin voor een boeiende stage in onze organisatie?

Lees dan snel verder !

Stages als begeleider (leefgroep- en contextbegeleiding)

Monte Rosa voorziet stageplaatsen voor 2de en 3de- jaars graduaats- en professionele bachelorsstudenten ( toegepaste jeugdcriminologie, orthopedagogie, Kinderen-Jongeren-Welzijn, Gezinswetenschappen, maatschappelijk werk,..).

Alle stages omvatten context-én leefgroepsbegeleiding.

Vragen vanuit andere opleidingsniveaus zijn minder evident, maar kunnen worden overwogen

  • gemengde adolescentengroep in Herent :

     teamcoördinator Riet Vanluchene, riet.vanluchene@monterosa.be,  016/23 34 82.

  • gemengde verticale leefgroep Denoek in Kessel-Lo:

     teamcoördinator Freya Longin, freya.longin@monterosa.be, 016/ 52 55 95

  • gemengde verticale leefgroep Deniz in Kessel-Lo:

      teamcoördinator Jonas De Veseleer, jonas.de.veseleer@monterosa.be, 016/ 52 55 90

De stageplaatsen van januari tot juni zijn helaas al benomen in de Deniz.

  • studiowonen (kamertraining) en contextbegeleiding autonoom wonen (CBAW) Slick 87 in Kessel-Lo :

      teamcoördinator Roger van Meeuwen, Roger.Van.Meeuwen@monterosa.be , 016 /52 55 85

  • gemengde verticale leefgroep in Deurne:

     directie Veerle Wuyts, De Vlieger, veerle.wuyts@monterosa.be,   03/ 322 82 52

Welke uren?

  • teamvergadering: Voor Deniz en Denoek (Kessel-Lo) en De Vlieger (Deurne) is dit dinsdagvoormiddag, voor de adolescentengroep (Herent) en CBAW (Slick 87) is dit donderdagvoormiddag.
  • minstens 2 avonden per week en 2 weekends per maand (dagshiften)
  • schoolvakanties

Stages  master(stafmedewerker)

Stages logistieke diensten

teamcoördinator Peter Bosmans, peter.bosmans@monterosa.be, 0495/513561